Dynacord a ’40-es években: Piacra került a Dynaphon MV1 erősítő, amely egyszerű áramköri topológiával bírt, lehetőséget nyújtott a nagy Z-mikrofon csatlakoztatására, valamint rádió tunerrel és kristálytiszta vételi tulajdonságokkal rendelkezett.
Dynacord az ’50-es években: Megjelent a Dynacord új fejlesztése, az Echocord, amely a különféle hanghatások hozzáadása iránti igényt szolgálta ki, a visszhang és zengő hangzásokra alapozva.
Dynacord a ’60-as években: A Dynacord Eminent tónusvezérlője - elsőként a piacon - képes volt külön kezelni és vezérelni a 2 keverhető bemeneti (2 mikrofon), és 2 sima bemeneti (2 hangszer) csatorna szoprán és basszus sávjait.
Dynacord a ’70-es években: A különlegesen tervezett és beállított konzol, a Dynacord Gigant II már képes volt a zenekar irányítására és vokál hangreprodukcióra, ami ebben az időben hatalmas előrelépést jelentett a hangtechnikában.
Dynacord a ’80-as években: ADDone - Advanced Digital Drums, made Dynacord to Number One for Digital Drums, azaz a Dynacord megalkotta a fejlett digitális dobot, és Percuter nevű termékével (amelyből több, mint 1950 darab kelt el) belépett a digitális dob korszakba.
Dynacord a ’90-es években: Megjelent a PowerMate 1000, amely a régi Power Mixer sorozat utódjaként jött létre, és a Dynacord akkora sikert aratott vele, hogy bővíteni kellett az alkalmazottak létszámát a rendelések teljesítésének ellátásához.
Dynacord az ezredfordulón: Piacra került a Dynacord Cobra rendszer, amelyet kiterjesztett sugárzás, gyors visszacsatolás, valamint egyetemes problémamegoldási lehetőségek jellemeztek, és nagy érdeklődést váltott ki a vásárlók körében.
Dynacord ma: A Dynacord napjainkban a hangtechnika minden területét felöleli, a cég folyamatosan fejleszti az erősítők, keverők, végfokok, hangfalak, komplett hangrendszerek tudását és minőségét a változó igényeknek megfelelően, sőt gyakran az igényeket megelőzve.
A több, mint 50 éve a piacon lévő cég termékei etalonnak számítanak a hangtechnikában.